Materiál

Materiál

Volný sběr

Většinu kamenů ke zpracování nacházím sám volným sběrem. Navštěvuji zajímavé geologické lokality nejen v Čechách a na Moravě, ale i v zahraničí. Naše země nabízí pestrou škálu hornin a minerálů a to nejen v povrchových, starých i činných lomech a v tajemném  podzemí, ale i na polích a v řekách, kde je surovina po dlouhé věky transportována a dokonale  opracována přírodními vlivy.

Nákup

Nejen naše, ale i zahraniční lokality nabízí krásnou a zajímavou surovinu, která vznikla podobnými či úplně jinými geologickými procesy.  Materiál nakupuji i u „hledačů pokladů“ a distributorů kamene. Je tedy možné efektivně zaopatřit prakticky jakýkoliv minerál či horninu z rúzných částí světa . . .

Skladem . . .

Mineralogická dílna Mantrastone disponuje skladovou zásobou různých materiálů vhodných k výrobě. Jedná se o nálezovou i nakupovanou surovinu.

Oblíbený materiál

Mezi můj nejoblíbenější materiál k výrobě patří zejména barevné mramory, migmatizované ruly českého masívu, slídnaté svory s pyropy, baryt, mylonitizované granitoidy, lepidolit či melafýr s acháty.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat